x
FİLİZLENEN ANLAR “Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim”

Hakkımızda

Filizlenen Anlar, tüm özel günlerinizde sizinle aynı heyecanı yaşamak için yanınızda olmayı amaçlıyor. Bu mutlu, ancak bir o kadar da heyecanlı günde yükünüzü hafifletmek en büyük arzumuz. Farklı konseptlerimizle sizin isteklerinizi birleştirerek en güzel organizasyonu yapmayı hedefliyoruz. Ekip olarak, tedarikçilerimizle birlikte bu özel günü kusursuz yaşayabilmek adına her adımımızı tüm detayları düşünerek atıyoruz.

Filizlenen Anlar; doğum günü, baby shower, doğum hastane odası süsleme, nişan, söz, kına, evlilik teklifi gibi tüm organizasyonlarınızı en farklı ve en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Misyon: Amacımız, özel günlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü desteği tüm detaylarıyla beklentileriniz doğrultusunda sizlere sunmaktır.

Vizyon: Yaptığı organizasyonlar ve konsept çeşitliliği ile İzmir’de ismini markalaştırmış bir firma olmak.

Hizmetlerimiz

Doğum Günü, Baby Shower, Doğum Hastane Odası Süsleme: Yaş fark etmeksizin birçoğumuzun hatırlanmasını en çok beklediği gündür doğum günü. Filizlenen Anlar, doğum günü organizasyonlarında çocuk  yada yetişkin yaş gözetmeksizin, teması her ne olursa olsun yaratıcılıkta sınır tanımadan isteğiniz doğrultusunda hayallerinizdeki doğum günü partisini gerçekleştirmektedir. Her farklı konseptin gerek pastası, kurabiyesi, cupcake ve tüm süslemesiyle bir bütün olmasından kaynaklı firmamız bu tamamlayıcı ürünlerle de konsepte uygun şekilde hizmet vermektedir. Dilerseniz doğum gününüzü her ayrıntısıyla biz dizayn edebiliriz. Bazen bir süper kahraman, bazen bir prenses ya da düşlediğiniz hangi karakterse 1 günlüğüne size o karaktere bürünmüş bir doğum günü yaşatabiliriz.

Baby Shower partileri, doğum olmadan önce özellikle anne adayının moralinin yüksek tutulması ve bebeğin ihtiyaç listesine yakın çevre tarafından da katkı sunulabilmesi açısından önemli partilerdir. Duygusal yoğunluğun en üst seviyede olduğu bu dönemde bebek bekleyen ailelere bu temayla da destek sunmaktayız. Ayrıca cinsiyet belirleme partilerinizde de bu temaya uygun konseptlerimizle yanınızda yer almaktan ve bu heyecanı sizinle beraber yaşamaktan mutluluk duyarız.

Doğumun gerçekleştiği o büyülü güne gelecek olursak, heyecanlı bekleyişin yerini o muhteşem ve tarifsiz duyguya bıraktığı bu günde bebeğinizi ve sizi ziyarete gelen misafirlerinize hastane odasını evinizmiş gibi hissettirebilmek adına tüm süsleme ve konseptlerimizle yanınızdayız.

Nişan, Söz, Kına, Evlilik Teklifi: Evliliğe giden yolda atılması gereken birçok adım var. Evlilik teklifiyle başlayan bu yolu söz, nişan, kına ve düğün izler. Her bir adım çok özenli bir hazırlık gerektirir ve içinde birçok detay barındırır. Sizin için bu özel günlerin güzel ve akılda kalıcı bir hatıra olarak kalabilmesi adına özenle çalışmaktayız. Bu konseptlerde sınır yok, sınır sizlerin hayalgücü. Eş adayınıza ne kadar özel bir gün ya da gece hediye etmek istiyorsanız bu hayalinizi gerçekleştirebilmeniz için yanınızdayız.

Pasta, Cupcake, Kurabiye, Makaron: Tüm özel günlerinizde misafirlerinize sunmak istediğiniz ikramlarda da hizmetinizdeyiz. İsterseniz doğum günü ya da nişanınıza uygun konsept her ne olursa olsun uygun temada şeker hamurlu ya da sade pasta, cupcake, kurabiyeleri kendi ekibimizle beraber Filizlenen Anlar olarak sizler için özel hazırlıyoruz. Tüm ürünler katkı maddesi kullanılmadan, tamamen ev yapımı olarak butik bir şekilde tasarlanmaktadır. Güvenle yiyebilir ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Hijyen konusundaki hassasiyetimiz sebebiyle ürünler tarafımızca hazırlanmakta olup, yapım aşamasında dışarıdan destek almamaktayız. Rengarenk makaronlarımız da dahil tüm ürünler tarafımızca yapılmaktadır.

Hediyelik: Tüm organizasyonlarımızda talebiniz doğrultusunda konseptinize uygun kokulu taş hediyeliklerimizle misafirlerinize dağıtabileceğiniz güzel anılar bırakmanıza vesile oluyoruz. İsterseniz isminizin yazılı olduğu ya da bu özel günü temsil edecek.

G-80QXWWY21C